JAKTTROFFÉ, rådjur.

JAKTTROFFÉ, rådjur.
234113. JAKTTROFFÉ, rådjur.

Höjd ca. 40 cm.

Slitage, skador på öron.

Gör en kostnadsfri värdering!
234113. JAKTTROFFÉ, rådjur.

Höjd ca. 40 cm.

Slitage, skador på öron.

Antal besök: 741