FARTYGSMODELLER WIKING, ESKADER och PILOT. Cirlka 60 stycken.

234106. FARTYGSMODELLER WIKING, ESKADER och PILOT. Cirlka 60 stycken.

Skala 1:1250.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 1:1250.

Skador och slitage.

Antal besök: 2 027