DEKORATION TILL KARL- JOHAN MÖBEL, 6 delar brons, 1800-talets första hälft.

234080. DEKORATION TILL KARL- JOHAN MÖBEL, 6 delar brons, 1800-talets första hälft.

Kolonnavslut till Karl- Johan möbel, ca 1820-40-tal
Diameter upp invändigt 60 mm
Diameter nere invändigt 70 mm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter upp invändigt 60 mm

Antal besök: 751