TEXTILSTÄMPLAR, 15 ST, 1900-tal.

23406. TEXTILSTÄMPLAR, 15 ST, 1900-tal.

Träblock. Diverse mönster, bland annat blommönster, lövmönster samt rutor.
Varierande storlekar. Översta raden från vänster till höger, ca 20 x 12,5 cm, ca 19 x 14 cm, ca 23 x 12 cm, ca 20 x 19 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 539