BLÅSHORN, 2 st, koppar och mässing, 1900-tal.

234061. BLÅSHORN, 2 st, koppar och mässing, 1900-tal.

Längd ca. 18-29 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 18-29 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 785