SKÅLAR, 2 st, Orrefors.

SKÅLAR, 2 st, Orrefors.
234060. SKÅLAR, 2 st, Orrefors.

Höjd ca. 9-16 cm.

Bruksslitage. En med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 9-16 cm.

Antal besök: 431