BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

234052. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 95 bredd 53 höjd 83 cm.

Översta lås något defekt. Bruksslitage. Mindre nagg på stenskiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95 bredd 53 höjd 83 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 802