ELISABETH WEJSFLOG. Modell. Blandteknik. Signerad E Wejsflog och daterad -09.

234040. ELISABETH WEJSFLOG. Modell. Blandteknik. Signerad E Wejsflog och daterad -09.

Ej ramad. Monterad bakom passepartout.
39,5 x 35,5 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

39,5 x 35,5 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 1 461