BYRÅ, Bröderna Miller AB, 1930/40-tal.

234008. BYRÅ, Bröderna Miller AB, 1930/40-tal.

Björk.
Ca. 85, bredd 45, längd 86 cm.

Slitage, repor, torrsprickor. Ett beslag saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Nycklar saknas.

Antal besök: 6 255