STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets först hälft.

233961. STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets först hälft.

Stolar 1 par, sengustavianska.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 760