LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, mässing och glas, senempire, 1800-tal.

233956. LJUSSTAKAR, 2 st, snarlika, mässing och glas, senempire, 1800-tal.

Ljusstakar i mässing och slipat glas, dekor av bland annat änglar och blommor.

Slitage, bucklor, bristningar, skeva. Skador under botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882