TORSTEN ERASMIE. Etsning, Man i eka, Signerad Erasmie, Numrerad 4/40 samt daterad 1981.

233927. TORSTEN ERASMIE. Etsning, Man i eka, Signerad Erasmie, Numrerad 4/40 samt daterad 1981.

12x10 cm.

Torsten Erasmie (1940–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

12x10 cm.

Torsten Erasmie (1940–2018)

Antal besök: 704