ERNST WREDE. "Solbelyst gång" Olja på pannå, Signerad Wrede.

233923. ERNST WREDE. "Solbelyst gång" Olja på pannå, Signerad Wrede.

46x38 cm.

Ernst Wrede, (1907-1973).

Gör en kostnadsfri värdering!

46x38 cm.

Ernst Wrede, (1907-1973).

Antal besök: 5 643