PARTI GLAS, ca 20 delar, flaskor, pluntor mm... 18&1900-tal.

23387. PARTI GLAS, ca 20 delar, flaskor, pluntor mm... 18&1900-tal.

Höjd 11 - 21 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 - 21 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 916