BAJONETT, M/1965 för AK4, Carl Eickhorn, Solingen.

233841. BAJONETT, M/1965 för AK4, Carl Eickhorn, Solingen.

Märkt 593 75 006.
Stämplad med ekorre på klingan samt tre kronor på fästet.
Längd 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 593 75 006.
Längd 32 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 9 706