KAMERA PAKET, Bronica Zanza S2A.

233823. KAMERA PAKET, Bronica Zanza S2A.

Kamerahus med 2 st. filmkassetter, och väska, optik Nikkor-P 2.8/7,5 cm med uv filter och motljusskydd, Nikkor-Q 4/25 cm (defekt spärr).

Lätt bruksslitage, inga skador, bländare och slutare fungerar.
Nikkor 25 cm saknar spärr ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 858