EMMAFÅTÖLJER, 2 stycken, 1900-tal.

233779. EMMAFÅTÖLJER, 2 stycken, 1900-tal.

Rygghöjd 85 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.
Några mycket små fläckar på den ena sitsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 85 cm.
Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 665