FAT, silver, Silvervarufabriken J Grönroos, Kristianstad, 1940.

233759. FAT, silver, Silvervarufabriken J Grönroos, Kristianstad, 1940.

Veckad kant. Diameter ca 36 cm.
Vikt ca 650 gram.

Slitage, repor, gravyr på båda sidor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 650 gram.

Antal besök: 779