233733. KERAMIKFÖREMÅL, 9 delar, bland annat Gustavsberg, Bobergs fajansfabrik.
Ytterfoder, 3 st, 2 st, Prins Eugen Waldemarsudde samt okänd tillverkare.
Fruktservis, 6 delar, Bobergs fajansfabrik.
Ytterfoder med svanar, krackelyr, sprickor.
Fruktservis med smärre nagg.