MÖBLER, 3 st, 1900-tal.

MÖBLER, 3 st, 1900-tal.
233531. MÖBLER, 3 st, 1900-tal.

Byrå, piedestal, pelarbord.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå, piedestal, pelarbord.

Åldersslitage.

Antal besök: 521