233526. TRÄDGÅRDSSTOLAR, "Spagettistolar", 6 st, metall och galon, Italien.
Stolar med aluminiumstativ och ribbad sits och rygg i galon
Rygghöjd ca 77 cm
Sitthöjd ca 43 cm.
Bruksslitage, repor, avslag metall, någon med rost
En aluminiumdel med lös svetsfog
Två stolar saknar en plastplopp
Smutsiga.