TRÄDGÅRDSSTOLAR, "Spagettistolar", 6 st, metall och galon, Italien.

233526. TRÄDGÅRDSSTOLAR, "Spagettistolar", 6 st, metall och galon, Italien.

Stolar med aluminiumstativ och ribbad sits och rygg i galon
Rygghöjd ca 77 cm
Sitthöjd ca 43 cm.

Bruksslitage, repor, avslag metall, någon med rost
En aluminiumdel med lös svetsfog
Två stolar saknar en plastplopp
Smutsiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 77 cm
Sitthöjd ca 43 cm.

Smutsiga.

Antal besök: 2 533