REKLAMSKYLT, papp, 1930-tal, Persil.

233520. REKLAMSKYLT, papp, 1930-tal, Persil.

Ej beskuren, senare ram, 49x34 cm.

Visst slitage, smärre fläckar och kantskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 214