DOSA, porslin, Kina, republik, 1900-tal.

233509. DOSA, porslin, Kina, republik, 1900-tal.

Lock med dekor av vapen "Chateau De Versailles". Diameter ca 10 cm.

Slitage, tillverkningsdefekter, märken. Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 810