EMALJSKYLT Marabou Ergo Cacao, 1930/-40-tal.

233474. EMALJSKYLT Marabou Ergo Cacao, 1930/-40-tal.

Längd 196 cm, höjd 30,5 cm.

Obetydligt slitage, inga synliga emaljbortfall, smärre ålderssprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 196 cm, höjd 30,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 867