SKYLT, emaljerad järnplåt, "Hälsingborgsgatan kvarteret Lagern", 18/1900-TAL.

233472. SKYLT, emaljerad järnplåt, "Hälsingborgsgatan kvarteret Lagern", 18/1900-TAL.

Längd 55 cm.

Slitage, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 55 cm.

Slitage, anlupen.

Antal besök: 882