KRYDDHYLLA, porslin och trä, Gefle, 1900-talets första hälft/mitt.

233468. KRYDDHYLLA, porslin och trä, Gefle, 1900-talets första hälft/mitt.

9 fack. Höjd 13,8 cm, bredd 74,5 cm, djup 17 cm.

Bruksslitage, någon porslinsdel med mindre, ytlig spricka. Troligen senare träställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 932