KOFFERT, 1900-tal.

KOFFERT, 1900-tal.
233466. KOFFERT, 1900-tal.

Längd 78 cm, bredd 39,5 cm, höjd 29 cm.

Slitage, märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
233466. KOFFERT, 1900-tal.

Slitage, märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 892