SKRIN/KISTA, plåt, 1900-tal.

SKRIN/KISTA, plåt, 1900-tal.
233460. SKRIN/KISTA, plåt, 1900-tal.

Märkt med rött kors och Filipstad - Vansbro.
Lås.
Ca. längd 64, bredd 47, höjd 38 cm.

Slitage, slagmärken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lås.

Slitage, slagmärken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 044