HÖGTALARE, Dali 7 Vinyl 0137, Danmark.

233459. HÖGTALARE, Dali 7 Vinyl 0137, Danmark.

Fanerade i svart
Höjd 94 cm
Bredd 28 cm
Djup 31,5 cm
Ser.no 20912-16038.

Bruksskick, ett hörn med mindre avslag
Ej funktionstestade
Utan kablage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerade i svart
Höjd 94 cm
Bredd 28 cm
Djup 31,5 cm
Ser.no 20912-16038.

Ej funktionstestade
Utan kablage.

Antal besök: 2 713