KÄPP, med silverbeslag samt PLOMMONSTOP, 1900-tal.

233432. KÄPP, med silverbeslag samt PLOMMONSTOP, 1900-tal.

Käpp med silverbeslag, krönt av en rundslipad sten, tigeröga, längd ca 90 cm.
Plommostop, Fröjds Stockholm, med KAK:s emblem.

Bruksslitage. Käppens silverbeslag med skada samt mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 197