SLAGBORD/KLAFFBORD, barock, allmoge, 1700-tal.

233418. SLAGBORD/KLAFFBORD, barock, allmoge, 1700-tal.

Ca. längd 136, bredd 106, höjd 72 cm.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 2 451