MATTA, rölakan, omkring 1900-talets mitt, ca- 277x187 cm.

233413. MATTA, rölakan, omkring 1900-talets mitt, ca- 277x187 cm.

Geometriskt mönster.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geometriskt mönster.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 242