TAKAMPEL, mässing, senempire, 1800-tal. Total höjd enligt bild ca 63 cm.

233351. TAKAMPEL, mässing, senempire, 1800-tal. Total höjd enligt bild ca 63 cm.

Sex ljusarmar. Delvis förgylld mässing. Diameter ca 48 cm.

Saknar möjligen dekordelar. Slitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 181