SALONGSGRUPP, 3 delar, empirestil, Myrstedt & Stern Stockholm, tidigt 1900-tal.

233337. SALONGSGRUPP, 3 delar, empirestil, Myrstedt & Stern Stockholm, tidigt 1900-tal.

Soffa, längd ca 154 cm.
1 par fåtöljer.

Enstaka skador på klädsel. Fläckar. Ställvis kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, längd ca 154 cm.
1 par fåtöljer.

Antal besök: 788