JEEPDUNKAR, 2 st. Plåt, 1900-tal.

233315. JEEPDUNKAR, 2 st. Plåt, 1900-tal.

Röd dunk längd 34,5, bredd 16, höjd 47 cm
Militärgrön dunk längd 31, bredd 13, höjd 44 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 647