BÖCKER, 14 st, bland annat vetenskap, 1700-1800-tal.

233295. BÖCKER, 14 st, bland annat vetenskap, 1700-1800-tal.

Betraktelser öfwer naturen, Strum, Stockholm 1782-83.
Museum för naturvetenskap, konst och historia, Stockholm 1835.

Slitage, skador, fläckar. Sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 591