FISKFAT, porslin, Rörstrand, 1900-tal.

233288. FISKFAT, porslin, Rörstrand, 1900-tal.

Längd 37,5, bredd 21 cm.

Krackeleringar samt missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 37,5, bredd 21 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 517