PALL, fur med snörsits, 1950/1960-tal.

233257. PALL, fur med snörsits, 1950/1960-tal.

Längd 43, bredd 32, höjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 819