BERGERE, vitmålad med förgyllningar, nyrokoko.

233215. BERGERE, vitmålad med förgyllningar, nyrokoko.

Broderad klädsel.

Bruksslitage samt tygskador på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Broderad klädsel.

Antal besök: 639