ULF TROTZIG. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 20/60. Bok medföljer.

233211. ULF TROTZIG. Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 20/60. Bok medföljer.

Bildyta 50 x 49 cm.

ej examinerad ur ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 49 cm.

ej examinerad ur ram.

Ulf Trotzig (1925–2013)

Antal besök: 884