OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med blommor och frukt, olja på pannå, signerad O L.

233157. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med blommor och frukt, olja på pannå, signerad O L.

51x43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

51x43 cm.

Antal besök: 660