Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med blommor och frukt, olja på pannå, signerad O L.
233157. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben med blommor och frukt, olja på pannå, signerad O L.
51x43 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
51x43 cm.
Garpenhus Auktioner
597