OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Förtöjda båtar i hamn, olja på duk, signerad Storm.

233145. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Förtöjda båtar i hamn, olja på duk, signerad Storm.

51x57 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

51x57 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 990