SALONGSGRUPP, röd klädsel, rokokostil, sent 1800-tal.

233131. SALONGSGRUPP, röd klädsel, rokokostil, sent 1800-tal.

Soffa samt 2 emmastolar, soffans längd 125 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 640