CHRISTINA WESTMAN. Plädar och Halsduk, 3 st,Tidstrand, 1900-tal.

233084. CHRISTINA WESTMAN. Plädar och Halsduk, 3 st,Tidstrand, 1900-tal.

Blå pläd, märkt: Tidstrand, Christina Westman, 148x127 cm.
Mönstrad pläd, mörkblå med citron-mönster, märkt: Country-Plaid, Lombarda Trapunte, 130x175 cm.
Röd halsduk, ull, 168x44 cm.

Ålders- och bruksslitage, Mönstrad pläd i nyskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd halsduk, ull, 168x44 cm.

Antal besök: 2 145