HANS LINDROTH. "Hammarby sjö II". Etsning, signerad och numrerad 22/110 cm.

233078. HANS LINDROTH. "Hammarby sjö II". Etsning, signerad och numrerad 22/110 cm.

Ca. 31x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 31x29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 476