ÅKE WINTZELL. Hundporträtt, fotografi på pannå, ettikettsignerad.

233045. ÅKE WINTZELL. Hundporträtt, fotografi på pannå, ettikettsignerad.

38,5x47,5 cm.

Bruksskick, avskavda kanter, papper något löst mot pannå.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5x47,5 cm.

Antal besök: 1 426