233044. SÄNGSKÅP, med utfällbar säng, teak, 1960/70-tal.
Sängskåp med utfällbar säng samt sänghylla
Längd 88,5, bredd 45,5, höjd 108 cm.
Bruksslitage, repor, på skåpets insida finns en skada vid låset samt en skada på sängskåpets dörr.
Nyckel/nycklar finns.