SÄNGSKÅP, med utfällbar säng, teak, 1960/70-tal.

233044. SÄNGSKÅP, med utfällbar säng, teak, 1960/70-tal.

Sängskåp med utfällbar säng samt sänghylla
Längd 88,5, bredd 45,5, höjd 108 cm.

Bruksslitage, repor, på skåpets insida finns en skada vid låset samt en skada på sängskåpets dörr.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 8 630