ÅKE LINDSTRÖM. Armring i silver med bergkristall.

233022. ÅKE LINDSTRÖM. Armring i silver med bergkristall.

Stelt armband utfört i silver prydd med en bergkristall.
Öppningsbart. Armbandets mått ca 6,5 x 6 cm. Stämplat BEH (Bengt Hallberg Guldsmeds AB) samt S9 (1968). Signerat Lindström. Vikt: 14,6 g.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 4 546