FÅLLBÄNK/TRÄSOFFA, allmoge, 1800-tal.

232884. FÅLLBÄNK/TRÄSOFFA, allmoge, 1800-tal.

Längd 188, bredd 62, höjd 98 cm.

Åldersslitage, smärre torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 027