SKRIVBORD, funkis, 1930-40-tal.

232851. SKRIVBORD, funkis, 1930-40-tal.

Fanerat i alm och björk, njurformad skiva, skåp med bakomliggande lådor, baksidan med två hyllplan. Längd 125, bredd 62, höjd 73 cm.

Bruksslitage, låsinsats saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 874